AIRFIELD FESTIVAL


AIRFIELD FESTIVAL
Loading Map....


Data: 30/06/2016 - 03/07/2016
Ora: Toata ziua
Locatia: Aerodromul Magura Cisnadie


Adauga in Google Calendar


Tu ce faci când vezi un avion?
Noi ne punem o dorință!
Am luat un aerodrom, l-am combinat cu muzică, artă, natură și sport, și am creat un festival unic unde distracția și adrenalina au loc atât în aer cât și la sol: AIRFIELD IS YOURFIELD!
Îmbarcarea se face în zona Măgura, Cisnădie, în apropiere de Sibiu.

Primii artiști confirmați:
Daughter
PHRYME
Immortal Technique
Jamie Woon
Nneka
Joris Voorn
Wiley
Robag Wruhme
RØDHÅD
Adriatique
Tourist
RA The Rugged Man & AFRO
Salor & I
Hang Massive
Dirty Dike & Dj Sammy B-Side
Portable(live)
Gorje Hewek & Izhevski
BlabberMouf
Who Kill Bruce Lee
DJ DNS & DJ Ire
The Mouse Outfit
Golan
CTC
Robin and the Backstabbers
Grasu XXL live Band
Gojira & Planet H
Roa
The Amsterdams
Otherside
Byron
Lucia
Nopame
Spike
Macanache
Chimie
We Singing Colors
Rosario Internullo
Ada Kaleh
ToyGun
Mano & Azteca
Jay Bliss
Soundopamine
Audioteque
Gully
Phunk b / J Saw / Gazah
The Purple Dandies
Aeon Blank
Fie It’s Pink
Crowd Control
Marika
Shiver
Stema
Baba Dochia
The Kryptonite Sparks
Manuel Riva
Sunet Fin
Le Minion & The Band
Pietonu & Devastation Crew
Psihotrop
DJ Amy
DJ Dox
Bocaseca & Egris
DJ Wicked

Abonamente Early bird: SOLD OUT
Abonament Presale: SOLD OUT
Abonamente: 239 lei

Kompostor: https://www.kompostor.ro/evenimente/6160-airfield-festival
Biletele sunt disponibile pe www.bilete.ro, in oficiile Postei
Romane si Magazinele Inmedio semnalizate Bilete.ro si in magazinele Germanos
http://www.bilete.ro/comanda.asp?eveniment=8090

Puncte ridicare bilete Sibiu:
Libraria Habitus – Piata Mica, nr.4, orar: L-S 10:00 – 20:00, contact: 0733 956 223
Tango Grill – Piata Mica, nr.23, orar: L-D 10:00 – 24:00, contact: 0754 709 373

Bilete pentru camping se găsesc la prețul de 39 lei.
În zona de camping, vor fi amenajate dușuri, toalete eco, magazin și pază.

AirfieldFestival 1 AirfieldFestival 2 AirfieldFestival 3 AirfieldFestival 4

ADA KALEH, Adriatique, Aeon Blank, Audioteque, Baba Dochia, BlabberMouf, Bocaseca & Egris, Byron, Chimie, Crowd Control, ctc, Daughter, Dirty Dike & Dj Sammy B-Side, DJ Amy, DJ DNS & DJ Ire, DJ Dox, DJ Wicked, Fie It's Pink, Gojira & Planet H, golan, Gorje Hewek & Izhevski, Grasu XXL live Band, gully, Hang Massive, Immortal Technique, Jamie Woon, Jay Bliss, Joris Voorn, Le Minion & The Band, Lucia, Macanache, Mano & Azteca, Manuel Riva, Marika, Nneka, Nopame, Otherside, PHRYME, Phunk b / J Saw / Gazah, Pietonu & Devastation Crew, Portable(live), Psihotrop, RA The Rugged Man & AFRO, Roa, Robag Wruhme, Robin and The Backstabbers, Rosario Internullo, RØDHÅD, Salor & I, Shiver, Soundopamine, Spike, Stema, Sunet Fin, The Amsterdams, The Kryptonite Sparks, The Mouse Outfit, The Purple Dandies, Tourist, toygun, We Singing Colors, Who Kill Bruce Lee, Wiley